Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Şirketler Grubumuza çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini arttırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Şirketler Grubumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
ASAŞ Şirketler Grubu; köklü geçmişinden aldığı güç ve kaliteyi temel alan felsefesiyle, sektörde fark yaratan başarısının ardındaki en önemli unsurun kaliteli insan kaynağı olduğunun bilincinde, şirket hedefleri doğrultusunda, çağdaş insan kaynakları programlarını yürüten bir İnsan Kaynakları Politikasını esas almakta, çalışanlarının yeterlilik ve becerilerini arttırmaya yönelik yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.
Günümüz itibariyle çalışanlarımızın % 48,2 si Şirketler Grubumuzun Nitelikli ve Kalifiye insan sayısını oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

İş dünyasında gelişen ve değişen insan kaynakları yönetim anlayışını uygulayarak herkesin çalışmaktan gurur duyacağı ve bu gururu her zaman yaşatacak firma olmak.

Eğitim ve Geliştirme

Öncelikli hedefimiz; globalleşmeyi, değişimi, gelişimin getirilerini ve teknolojiyi sürekli izleyen, bütün bunları işine yansıtarak şirketini ileriye taşıyacak, farklılık yaratan uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmektir. Şirketimizin önünde yeni fırsatlar yaratan en değerli kaynağın insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz.
Eğitim ve geliştirme programlarımız çalışanlarımızı verimli kılmak ve Şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Çalışanlarımıza özel planlanan eğitimler; Şirket’e hızlı ve kolay uyumu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. Yetkinliklerinin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam ederek sürekli öğrenme sürecinde onlara rehberlik eder. Amacımız çalışanlarımızla başladığımız kariyer yolculuğunda gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.

Stajlar ve Çıraklık Eğitimleri

Asaş Şirketler Grubu olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.
3308 Sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu kapsamında, şirketlerimiz ile Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi arasında yapılan protokol dahilinde işletmelerimizde Çırak statüsünde personel istihdam edilmekte, bu maksatla belirlenen dershanelerde eğitim görmeleri ve imalatta tatbik etmeleri sağlanmaktadır.

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Çalışan Adayı Aydınlatma Metni

deneme bonusu veren siteler